A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

budrox logo filar

Firma Budowlana z 30-letnim stażem zatrudni Inżyniera Budowy

Opis stanowiska :

  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Przygotowanie przedmiarów i obmiarów robót
  • Nadzór nad realizacją prowadzonych prac
  • Udział w opracowaniu dokumentacji powykonawczej/odbiorowej.

Wymagania:

  • Ukończone studia  w zakresie budownictwa
  • Znajomość MS OFFICE
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju i awansu.

Inne:

Możliwość zdobycia doświadczenia do uprawnień budowlanych.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie
Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Firma Budowlana z 30-letnim stażem i ugruntowaną pozycją na rynku poszukujemy kandydatów na stanowisko  specjalista ds. przygotowania produkcji/ kosztorysant.

Opis stanowiska:

  • analiza i interpretacja dokumentacji przetargowej oraz zapytań ofertowych;
  • sporządzanie i sprawdzanie przedmiarów robót;
  • wykonywanie i kontrola wycen/kosztorysów, łącznie z pozyskiwaniem ofert cenowych na zlecone zadania;
  • uczestnictwo w negocjacjach z inwestorem w przedmiocie opracowanych wycen;
  • przygotowywanie harmonogramów budów oraz kompletowanie dokumentacji przetargowej/realizacyjnej;
  • rozliczenia wewnętrzne oraz zewnętrzne kontraktów, również w zakresie robót dodatkowych i zamiennych;
  • współpraca z projektantami i firmami podwykonawczymi;
  • udział w przygotowywaniu umów z kontrahentami;
  • prowadzenie dokumentacji biurowo-technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie budownictwa;
  • dobra znajomość programu do kosztorysowania NORMA oraz pakietu MS OFFICE;
  • podstawowa znajomość programu AutoCad;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
  •  samodzielność, zaangażowanie, dokładność, kreatywność;

Oferujemy:

  • możliwość udziału w realizacji ciekawych wyzwaniach inżynierskich
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stałe godziny pracy 7.00-15.00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV

realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.